Oldalak

2012. március 24., szombat

2012.03.24.

Óriási az izgalom. Másban. bennem nincs igazán sok, én csak félek. 26-án (hétfőn) jönnek hozzánk az erdélyi csereutasok. Már várni kellene őket, mert én amúgy is normálisat fogadok, de olyan rumli van még, hogy áhhh. Semmi kedvem takarítani, bár a fürdőszoba már le van sikálva. Nagyon durva, mondhatom. Óriási a felfordulás. Port kellene törölni, meg hát úgy általában. Takarítani. Vennem kellene egy buldózert, vagy hasonlót. Párnénk sincs, meg plusz lepedőnk se. Kicsit hülyén érzem magam itthon, mert nincs most pénz ilyenekre. Kicsit rosszkor jönnek. De majd megoldjuk valahogy, mindig megszoktuk. Nem az én szobámban alszunk majd, hanem ott, ahol apám szokott. Így kicsit csúszás lesz, meg felfordulás, de jó lesz ez így. Ebben a szobában két ágy van, bár nem olyan szép, mint az én lukam. :D De itt legalább vannak könyvek. Nálam még könyvespolc sincs. Pedig hogy szeretnék...!:/ na mind1. Majd ha Szegedre költözünk:). Attól is tartok, hogy anya majd elkezd "különlegeseket" főzni. Ilyenkor általában befuccsol a tudomány, és nem olyan lesz a menü. mint szeretnénk. Olyankor is jó, csak hát kevésbé. Várom, hogy anya hazaérjen, és kitaláljuk hogyan lesz majd hétfő estétől. Ugyanis autónk sincs, de ha lenne, akkor se lenne idő minket hurcolászni. Sajnos. De majd reményeim szerint ez is megoldódik. Magától. :D
Amúgy ma nem főzök, mert semmi sincs. Mai menü szendvics saját kezűleg, hozzáadott adalékanyagok nélkül. Takarítani fogok, amit tudok a helyére pakolok, lehet, hogy még ablakot is mosok. Most olyan tisztítószeres takarításra vágyom.
Mostanában folyamatosan tolom vissza az első fogaim. Azt hiszem, ettől majd helyreállnak. Úgy érzem, mintha egy kicsit mozognának, és bár lehet, hogy a képzeletem szüleménye, mintha tényleg már nem tudnám kiharapni a pókot a sarokból. De azért fogszabályzó még mindig kell(ene).
Úgy vágyom már egy Limara féle isteni csodás péksütire, de liszt sincs itthon. És időm sincs jelenleg ilyenre. Ha egyszer vége lesz ennek a felvételi banzájnak, meg az erdélyiek is elmennek, akkor csapok egy kakóscsigatejjel  estet. Milyen jó lesz...:)
Készülnöm kellene a NyelvÉsz versenyre, de arra meg nincs kedvem. Sosem tesznek fel semmi újat, a régieket meg még mindig tudom kívülről. Úgyhogy marad a péntek (versenynapi) reggeli nyelvtan könyv átnézése. Majd zsigerből nyomom.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése