Ma egy kicsit hóbortos napom volt. Meg vagyok fázva, és ezért itthon töltöttem, immáron 5. napomat is. Remek a nem koránkelés, az "úgyosztombeanapomahogyakarom" érzés:)
Tehát ott tartottam, hogy hóbortos nap. Egész délután ráértem, ezért a netet bújtam, jó szokásomhoz híven. Fogszabályzós infók után néztem, mikor rábukkantam egy jó blogra. Az egész nekem onnan jött, hogy megláttam: Blog készítése. Na, hát persze nekem több se kellett. Katt, belép, készít, ír. És most itt vagyok. Nem tudom miről szóljon a blog, így hát úgy döntöttem, mindenről lesz majd szó - azaz írás. Ami történik velem, és hasznos, vagy nem hasznos, az itt lesz. Minden ami egy embernek - de legfőképp tininek - szüksége van. Trükkök, praktikák, iskola, "pszichológia", szépség, hobbi, mindennapok, receptek, sport, egyszóval minden. Próbálok sok helyről összeszedni dolgokat, és azokat egybegyűjteni, megosztani veletek.
Próbálok itt kiokoskodni, meg ismerkedni az oldallal, de ez nem egy egyszerű. nem vagyok egy ilyen kis programozó palánta, de talán menni fog. :) Kívánjatok sok szerencsét!
Adri
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése